🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-ck075nr Amd A4 2 Gb 16 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | WHITE |
| Model Number | 15-CK075NR |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD A4 |
| Serial# | 5CD8062FDS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Hp 15-ck075nr Amd A4 2 Gb 16 Gb White Laptop—
$74.99
$26.25Hp 15-ck075nr Amd A4 2 Gb 16 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | WHITE |
| Model Number | 15-CK075NR |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD A4 |
| Serial# | 5CD8062FDS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | WHITE |
| Model Number | 15-CK075NR |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD A4 |
| Serial# | 5CD8062FDS |
Condition
Very Good, pre-owned condition











