🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-db0004dx Amd Ryzen 3 64 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND90137XT |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 15-DB0004DX |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$31.50
Original: $89.99
-65%Hp 15-db0004dx Amd Ryzen 3 64 Gb 64 Gb Black Laptop—
$89.99
$31.50Hp 15-db0004dx Amd Ryzen 3 64 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND90137XT |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 15-DB0004DX |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND90137XT |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Model Number | 15-DB0004DX |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition




