🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 16 Gb Less Than 16 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CNDJ274YGH |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$120.00
Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 16 Gb Less Than 16 Gb Red Laptop—
$120.00
Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 16 Gb Less Than 16 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CNDJ274YGH |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CNDJ274YGH |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |











