🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Serial# | CND1452180 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | RED |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$23.45
Original: $66.99
-65%Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop—
$66.99
$23.45Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Serial# | CND1452180 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | RED |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Serial# | CND1452180 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | RED |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition








