
Hp 15-dw3048nr Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DW3048NR |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND10500KP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Hp 15-dw3048nr Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DW3048NR |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND10500KP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-DW3048NR |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | CND10500KP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |






