🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-dy5033dx Intel Core I3 - 2nd Generation 1 Gb 750 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Serial# | N/V |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Model Number | 15-DY5033DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
$52.50
Original: $150.00
-65%Hp 15-dy5033dx Intel Core I3 - 2nd Generation 1 Gb 750 Gb Silver Laptop—
$150.00
$52.50Hp 15-dy5033dx Intel Core I3 - 2nd Generation 1 Gb 750 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Serial# | N/V |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Model Number | 15-DY5033DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Serial# | N/V |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Model Number | 15-DY5033DX |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |












