🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-eg300 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD3447D4Y |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-EG300 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$92.75
Original: $264.99
-65%Hp 15-eg300 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$264.99
$92.75Hp 15-eg300 Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD3447D4Y |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-EG300 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD3447D4Y |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-EG300 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition









