🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-fd00083wm Intel Core I3 - 7th Generation 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H8426HVW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD00083WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$129.99
Hp 15-fd00083wm Intel Core I3 - 7th Generation 4 Gb 128 Gb Red Laptop—
$129.99
Hp 15-fd00083wm Intel Core I3 - 7th Generation 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H8426HVW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD00083WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 1H8426HVW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD00083WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








