
Hp 15-fd0049nr Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | 15-FD0049NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD4326V30 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $126.99
-65%$126.99
$44.45Hp 15-fd0049nr Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | 15-FD0049NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD4326V30 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 15-FD0049NR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD4326V30 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |






