
Hp 15-fd0082wm Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | SNNV |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Hp 15-fd0082wm Intel Celeron 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | SNNV |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | SNNV |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








