🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 15-fd0133wm Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | TX2-RTL8852BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
$144.99
Hp 15-fd0133wm Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$144.99
Hp 15-fd0133wm Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | TX2-RTL8852BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | TX2-RTL8852BE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 15-FD0133WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |








