
Hp 16-f1013dx Intel Core I7 - 12th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 16-F1013DX |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | CND22821WB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation - Evo Platform |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Hp 16-f1013dx Intel Core I7 - 12th Generation - Evo Platform 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 16-F1013DX |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | CND22821WB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation - Evo Platform |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 16-F1013DX |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | CND22821WB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation - Evo Platform |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition









