
Hp 17-f135ds Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 1 Tb Purple Laptop
| Serial# | J9N58UA |
| Model Number | 17-F135DS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PURPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Webcam |
| Charger |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp 17-f135ds Intel Core I5 - 6th Generation 8 Gb 1 Tb Purple Laptop
| Serial# | J9N58UA |
| Model Number | 17-F135DS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PURPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | J9N58UA |
| Model Number | 17-F135DS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 6th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PURPLE |
| Screen size (inches) | 17 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Webcam |
| Charger |






