🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 3168ngw Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 3168NGW |
| Serial# | CND72941MC |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$99.99
Hp 3168ngw Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$99.99
Hp 3168ngw Intel Core I5 - 7th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 3168NGW |
| Serial# | CND72941MC |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 3168NGW |
| Serial# | CND72941MC |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition



