🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 335717ff-a480 Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 335717FF-A480 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 00325-97245 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$69.99
Hp 335717ff-a480 Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Black Laptop—
$69.99
Hp 335717ff-a480 Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 335717FF-A480 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 00325-97245 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 335717FF-A480 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 00325-97245 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










