Hp 9260ngw Intel Celeron 4 Gb 32 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD050K9VK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Model Number | 9260NGW |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $44.99
-65%$44.99
$15.75Hp 9260ngw Intel Celeron 4 Gb 32 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD050K9VK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Model Number | 9260NGW |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD050K9VK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Model Number | 9260NGW |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








