🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 956ongw Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD937I3M7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 956ONGW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$78.75
Original: $224.99
-65%Hp 956ongw Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$224.99
$78.75Hp 956ongw Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD937I3M7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 956ONGW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD937I3M7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 956ONGW |
Condition
Excellent, pre-owned condition










