🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Model Number | AX200NGW |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG0434592 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
$41.65
Original: $118.99
-65%Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$118.99
$41.65Hp Ax200ngw Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Model Number | AX200NGW |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG0434592 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Model Number | AX200NGW |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG0434592 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |





