🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Chromrbook 11 G4 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD634656H |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CHROMRBOOK 11 G4 |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$50.99
Hp Chromrbook 11 G4 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop—
$50.99
Hp Chromrbook 11 G4 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CD634656H |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CHROMRBOOK 11 G4 |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CD634656H |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | CHROMRBOOK 11 G4 |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Excellent, pre-owned condition






