
Hp Elitebook 840 G7 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CG0419GK8 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | ELITEBOOK 840 G7 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $188.99
-65%$188.99
$66.15Hp Elitebook 840 G7 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CG0419GK8 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | ELITEBOOK 840 G7 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CG0419GK8 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | ELITEBOOK 840 G7 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











