🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Gt210024 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | GT210024 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | 2MO2233C6Q |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$227.50
Original: $650.00
-65%Hp Gt210024 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop—
$650.00
$227.50Hp Gt210024 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | GT210024 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | 2MO2233C6Q |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | GT210024 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Serial# | 2MO2233C6Q |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |












