🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp (hewlett Packard) 17z-cp000 Amd Athlon 32 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CG13945TW |
| Model Number | 17Z-CP000 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$112.00
Original: $319.99
-65%Hp (hewlett Packard) 17z-cp000 Amd Athlon 32 Gb 1 Tb Black Laptop—
$319.99
$112.00Hp (hewlett Packard) 17z-cp000 Amd Athlon 32 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | 5CG13945TW |
| Model Number | 17Z-CP000 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 5CG13945TW |
| Model Number | 17Z-CP000 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition







