🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Hp (hewlett Packard) 584037 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Serial# | 4025C287D954 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Screen size (inches) | 18 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Model Number | 584037 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$28.00
Original: $80.00
-65%Hp (hewlett Packard) 584037 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$80.00
$28.00Hp (hewlett Packard) 584037 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Serial# | 4025C287D954 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Screen size (inches) | 18 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Model Number | 584037 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Serial# | 4025C287D954 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP (HEWLETT PACKARD) |
| Screen size (inches) | 18 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Model Number | 584037 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |


