🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Hp-15 Amd A4 1 Gb 16 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
| Serial# | HAW50739097147 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HP-15 |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$149.00
Hp Hp-15 Amd A4 1 Gb 16 Gb Red Laptop—
$149.00
Hp Hp-15 Amd A4 1 Gb 16 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
| Serial# | HAW50739097147 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HP-15 |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | RED |
| Serial# | HAW50739097147 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | HP-15 |
| Processor Type | AMD A4 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











