
Hp Hp Elitebook B40 G3 Intel Core I7 - 6th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG828096G |
| Model Number | HP ELITEBOOK B40 G3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Hp Hp Elitebook B40 G3 Intel Core I7 - 6th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG828096G |
| Model Number | HP ELITEBOOK B40 G3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5CG828096G |
| Model Number | HP ELITEBOOK B40 G3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |












