Hp Inspiron 7506 Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | INSPIRON 7506 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | 344414907331 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $524.99
-65%$524.99
$183.75Hp Inspiron 7506 Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | INSPIRON 7506 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | 344414907331 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | INSPIRON 7506 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Serial# | 344414907331 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










