🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp L15l7kno Amd Ryzen 3 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | hp |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG401097W |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | L15L7KNO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
$179.99
Hp L15l7kno Amd Ryzen 3 8 Gb 64 Gb Silver Laptop—
$179.99
Hp L15l7kno Amd Ryzen 3 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | hp |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG401097W |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | L15L7KNO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | hp |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CG401097W |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | L15L7KNO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |











