🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8188ee Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL8188EE |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD5450GZ5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
$79.99
Hp Rtl8188ee Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Black Laptop—
$79.99
Hp Rtl8188ee Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL8188EE |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD5450GZ5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | RTL8188EE |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD5450GZ5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |












