🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Purple Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PURPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD8046Q98 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | RTL8822BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
$74.99
Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Purple Laptop—
$74.99
Hp Rtl8822be Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Purple Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PURPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD8046Q98 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | RTL8822BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | PURPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD8046Q98 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | RTL8822BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |











