🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8822cr Amd Phenom 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8822CR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD PHENOM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 00342-21081-04638-AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$274.99
Hp Rtl8822cr Amd Phenom 4 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$274.99
Hp Rtl8822cr Amd Phenom 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8822CR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD PHENOM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 00342-21081-04638-AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8822CR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD PHENOM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 00342-21081-04638-AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










