🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl882ce Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | RTL882CE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | CND3092BHV |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
$63.99
Hp Rtl882ce Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$63.99
Hp Rtl882ce Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | RTL882CE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | CND3092BHV |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | RTL882CE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | CND3092BHV |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |









