🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Hp Rtl882ice Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND1104BWP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 12 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Model Number | RTL882ICE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
$26.25
Original: $74.99
-65%Hp Rtl882ice Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop—
$74.99
$26.25Hp Rtl882ice Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND1104BWP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 12 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Model Number | RTL882ICE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND1104BWP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 12 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Model Number | RTL882ICE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |









