🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8852be Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL8852BE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H95471C2L |
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$42.00
Original: $119.99
-65%Hp Rtl8852be Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$119.99
$42.00Hp Rtl8852be Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL8852BE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H95471C2L |
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | RTL8852BE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H95471C2L |
| Screen size (inches) | 11 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












