🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8852be Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85483BJP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$45.50
Original: $129.99
-65%Hp Rtl8852be Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$129.99
$45.50Hp Rtl8852be Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85483BJP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85483BJP |
Condition
Very Good, pre-owned condition









