🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8852be Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 1HB5143RZT |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
$66.50
Original: $189.99
-65%Hp Rtl8852be Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$189.99
$66.50Hp Rtl8852be Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 1HB5143RZT |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 1HB5143RZT |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | RTL8852BE |
| Screen size (inches) | 14 |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |












