🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Hp Rtl885be/rtl8852bv Intel Celeron 24 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL885BE/RTL8852BV |
| Serial# | 1H8532282Y |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
$99.99
Hp Rtl885be/rtl8852bv Intel Celeron 24 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$99.99
Hp Rtl885be/rtl8852bv Intel Celeron 24 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | RTL885BE/RTL8852BV |
| Serial# | 1H8532282Y |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | RTL885BE/RTL8852BV |
| Serial# | 1H8532282Y |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |







