🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Huawei Mach-w19 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HUAWEI |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | |
| Model Number | MACH-W19 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
$43.75
Original: $124.99
-65%Huawei Mach-w19 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$124.99
$43.75Huawei Mach-w19 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HUAWEI |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | |
| Model Number | MACH-W19 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HUAWEI |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | |
| Model Number | MACH-W19 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |









