🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Ibuypower I-series Amd Ryzen 5 4 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Serial# | 0A03ECF823CF08D3 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | I-SERIES |
| Manufacturer | IBUYPOWER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$699.99
Ibuypower I-series Amd Ryzen 5 4 Gb 1 Tb Black Desktop—
$699.99
Ibuypower I-series Amd Ryzen 5 4 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Serial# | 0A03ECF823CF08D3 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | I-SERIES |
| Manufacturer | IBUYPOWER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 0A03ECF823CF08D3 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | I-SERIES |
| Manufacturer | IBUYPOWER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |

