🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Intel 88r6ce2 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 88R6CE2 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | INTEL |
| Serial# | WK240166-10365 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$149.99
Intel 88r6ce2 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Black Laptop—
$149.99
Intel 88r6ce2 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 88R6CE2 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | INTEL |
| Serial# | WK240166-10365 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 88R6CE2 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | INTEL |
| Serial# | WK240166-10365 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












