🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Jbl 6132a Blue Portable Speaker
Overview
Condition
| Serial# | APIJBLCLIP5G |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Model Number | 6132A |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Number of Speakers | 1 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
$54.99
Jbl 6132a Blue Portable Speaker—
$54.99
Jbl 6132a Blue Portable Speaker
Overview
Condition
| Serial# | APIJBLCLIP5G |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Model Number | 6132A |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Number of Speakers | 1 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | APIJBLCLIP5G |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Model Number | 6132A |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Number of Speakers | 1 |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |










