🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Jbl 6132a White Portable Speaker
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Speaker Size (Inches) | 4 - 6 |
| Serial# | DH0103-JO0129474 |
| Manufacturer | JBL |
| Model Number | 6132A |
| Color | WHITE |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
$49.99
Jbl 6132a White Portable Speaker—
$49.99
Jbl 6132a White Portable Speaker
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Speaker Size (Inches) | 4 - 6 |
| Serial# | DH0103-JO0129474 |
| Manufacturer | JBL |
| Model Number | 6132A |
| Color | WHITE |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Speaker Size (Inches) | 4 - 6 |
| Serial# | DH0103-JO0129474 |
| Manufacturer | JBL |
| Model Number | 6132A |
| Color | WHITE |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |










