
Jbl Clip 5 Blue Portable Speaker
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Wattage (Watts) | 350 - 400 |
| Model Number | CLIP 5 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | JBL |
| Serial# | 632A |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $44.99
-65%$44.99
$15.75Jbl Clip 5 Blue Portable Speaker
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Wattage (Watts) | 350 - 400 |
| Model Number | CLIP 5 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | JBL |
| Serial# | 632A |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Wattage (Watts) | 350 - 400 |
| Model Number | CLIP 5 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | JBL |
| Serial# | 632A |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










