🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Jbl Link 10 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Model Number | LINK 10 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 6 - 8 |
| Class | BASIC |
| Number of Speakers | 1 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Serial# | 6132A |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$12.25
Original: $34.99
-65%Jbl Link 10 Black Portable Speaker—
$34.99
$12.25Jbl Link 10 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Model Number | LINK 10 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 6 - 8 |
| Class | BASIC |
| Number of Speakers | 1 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Serial# | 6132A |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | LINK 10 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 6 - 8 |
| Class | BASIC |
| Number of Speakers | 1 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Serial# | 6132A |
Condition
Very Good, pre-owned condition










