🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo 20ta-004qus Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | 20TA-004QUS |
| Charger | Charger |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
$299.99
Lenovo 20ta-004qus Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop—
$299.99
Lenovo 20ta-004qus Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | 20TA-004QUS |
| Charger | Charger |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | 20TA-004QUS |
| Charger | Charger |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |








