🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo 82kn0000us Intel Core I3 - 2nd Generation Less Than 1 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | YX02BT0J |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | LESS THAN 1 |
| Model Number | 82KN0000US |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$33.25
Original: $94.99
-65%Lenovo 82kn0000us Intel Core I3 - 2nd Generation Less Than 1 16 Gb Silver Laptop—
$94.99
$33.25Lenovo 82kn0000us Intel Core I3 - 2nd Generation Less Than 1 16 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | YX02BT0J |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | LESS THAN 1 |
| Model Number | 82KN0000US |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | YX02BT0J |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | LESS THAN 1 |
| Model Number | 82KN0000US |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition










