🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Ejr4vo1 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1S20LRS09X00R90SEW0T |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | EJR4VO1 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
$31.15
Original: $88.99
-65%Lenovo Ejr4vo1 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop—
$88.99
$31.15Lenovo Ejr4vo1 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1S20LRS09X00R90SEW0T |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | EJR4VO1 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1S20LRS09X00R90SEW0T |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | EJR4VO1 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |








