🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Lenovo Flex 3 Chrome 15 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | FLEX 3 CHROME 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | YX097CZD |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$31.50
Original: $89.99
-65%Lenovo Flex 3 Chrome 15 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$89.99
$31.50Lenovo Flex 3 Chrome 15 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | FLEX 3 CHROME 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | YX097CZD |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | FLEX 3 CHROME 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | YX097CZD |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









