🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Lenovo Idealpad1 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF40AR6D |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | IDEALPAD1 |
| Processor Type | AMD A12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$70.00
Original: $199.99
-65%Lenovo Idealpad1 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$199.99
$70.00Lenovo Idealpad1 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF40AR6D |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | IDEALPAD1 |
| Processor Type | AMD A12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF40AR6D |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Model Number | IDEALPAD1 |
| Processor Type | AMD A12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











