Lenovo Ideapad 1 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PY004F1V |
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Lenovo Ideapad 1 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PY004F1V |
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PY004F1V |
| Color | SILVER |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









