
Lenovo Ideapad 3 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | IDEAPAD 3 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | YX05Q0LNYXN0B2C02009 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Lenovo Ideapad 3 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | IDEAPAD 3 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | YX05Q0LNYXN0B2C02009 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | IDEAPAD 3 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | YX05Q0LNYXN0B2C02009 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition










